• BITCOIN/TL
  598156,732
  % 3,24
 • ETHEREUM/TL
  36094
  % 1,95
 • RIPPLE/TL
  10.27
  % 1,29
 • DOGECOIN/TL
  2.29
  % -1,04
 • LITECOIN/TL
  1743.06
  % -0,49
 • TEZOS/TL
  61.93
  % 0,65
 • CARDANO/TL
  19.66
  % -0,87
 • TETHER/TL
  9.36
  % 0,60

Analist Willy Woo, Bitcoin Yorumu yükselişi daha yeni başlıyor! İşte detaylar.

Analist Willy Woo, Bitcoin Yorumu yükselişi daha yeni başlıyor! İşte detaylar.

Efsane analist Willy Woo Bitcoin hakkında yükseliş daha yeni başlıyor ifadeleri tüm yatırımcıları sevindirdi! İşte detaylar.

Tanınmış Blockchain analisti bitcoin hakkında yorum yaptı, Willy Woo, Bitcoin fiyatını birkaç gün içinde %50’nin üzerinde düşüren son düzeltmeye rağmen, büyük Bitcoin boğa piyasasının daha yeni başladığına inanıyor.

“Son çöküş 2020’deki COVID çöküşüne benziyor diyerek devam etti.”

Woo, yeni bir tweet dizisinde 538.400 takipçisine, en son BTC çöküşünün Blockchain üzerindeki veriler açısından 2020 koronavirüs kaynaklı satışlara benzediğini söylüyor.

Buradaki en önemli gözlem, bunun 2013 çift yükselişine benzemediği. Şu ana kadar yapısal olarak, kenarda kalan insanların gelme fırsatı bulduğu COVID dönemine benziyor. Diğer Blockchain grafikleri de aynı yapıya işaret ediyor ifadelerini kullandı.

Aşağıdaki grafik BTC ağındaki kullanıcı büyümesini gösteriyor. Kripto parası olmayanlar bu fırsatı dipten satın almak için kullanıyor. Merak ediyorsanız, boğa piyasası çok sağlam görünüyor.”

analist “Bitcoin boğa piyasası daha yeni başlıyor” ifadelerini kullanırken, Bu tabloyu okumanın anahtarı, BTC kullanıcı sayısının on iki yıl önce başlangıcından bu yana her yıl kabaca ikiye katlandığını bilmektir. Dolayısıyla 2021 zirvesinin 2017 zirvesinden ÇOK daha yüksek seviyelerde bitmesi bekleniyor. Bu trende göre daha yeni ısınıyoruz.Blockchain analisti, önde gelen kripto para biriminde uzun vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, Bitcoin’in büyük düzeltmeden geri dönmesinin zaman alacağına inanıyor.

Yani burada, piyasada, bir sürü ucuz kripto paramız var. Bence çok miktarda paradan kurtulmanın biraz zaman alacağını düşünüyorum. Yeniden biriktirmek zaman alacak. Bence nihayetinde, ağın sağlığına bakarsanız, bu iyi bir şey.

Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoanalizin.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.