• BITCOIN/TL
  585820,552
  % -1,83
 • ETHEREUM/TL
  38310
  % -1,39
 • RIPPLE/TL
  10.52
  % 1,09
 • DOGECOIN/TL
  2.39
  % 2,56
 • LITECOIN/TL
  1854.11
  % -1,92
 • TEZOS/TL
  64
  % 0,69
 • CARDANO/TL
  20.77
  % 1,38
 • TETHER/TL
  9.62
  % 1,13

Coinbase CEO’sundan Kripto Para Paylaşımı Geldi! “Yolun Başındayız”

Coinbase CEO’sundan Kripto Para Paylaşımı Geldi! “Yolun Başındayız”

Coinbase CEO’sundan Kripto Para Paylaşımı Geldi! “Yolun Başındayız”

Coinbase CEO’su Brian Armstong Twitter hesabından bir flood paylaşarak kripto para piyasalarında son günlerde yaşanan dalgalanma hakkında yorum yaptı. CEO’nun Elon Musk için “Saturday Night Live” sunucusu olarak bahsetmesi dikkat çekti.

“9 yıl önce bugün Coinbase’i kurdum. Bunca zaman sonra geri döndüğümde aldığım en önemli derslerden biri uzun vadeli odaklanmaktır.
Coinbase kurulduğundan bu yana kripto paranın ne kadar ilerlediğini gördüğüm için minnettarım. Sadece 9 yıl sonra Başkanlar, Saturday Night Live sunucuları, Tom Brady ya da Nas tarafından düzenli olarak tartışılan bir kripto göreceğimizi hayal etmek zordu.
Şu anın heyecanına kapılmak cazip geliyor, ancak gerçek şu ki 9 yılda birçok iniş ve çıkışlar yaşandı.
Dengeyi bulmak ve dikkatimin dağılmasını önlemek için şirketin zor dönemlerinde çok çalıştım. Pek çok çalışanı, ortağı veya halk desteğini kaybettiğimiz o zor dönemleri atlatmamızın en büyük nedeni sabır ve işe odaklanma idi.
Daha da önemlisi, Coinbase ve kripto ile ilgili heyecanın yükseldiği dönemlerde de aynı zihniyeti sürdürmemiz gerekiyordu. Zor zamanlarda vazgeçmek kadar, kendi heyecanınıza kapılmak da bir çok risk içerir. Şu anda bulunduğumuz durum iyi hissettiriyor. Ancak bu mevcut döngü sona erdiğinde, kripto fiyatlarının düştüğünü görebiliriz ve bazı insanlar hayal kırıklığına uğrayacak ve (tekrar) kriptodan uzaklaşacaktır. Benim için fark etmez; inşa etmeye ve ilerlemeye devam edeceğiz. Çünkü daha fazla ekonomik özgürlüğe sahip bir dünya görmek istiyorum ve bu onu oluşturmak için gördüğüm en iyi fırsat. Ekibime şunu söylemeyi seviyorum: “Trend yükselirken yutturmacayı görmezden gelemezseniz, trend düşerken umutsuzluğu görmezden gelemeyeceğiniz gibi. Buna direnç geliştirmemiz, gürültüyü görmezden gelmemiz ve misyonumuzda sürekli ilerleme kaydetmemiz gerekiyor.” Kripto son 9 yılda bize çok hizmet etti ve önümüzdeki 9 yıl içinde de devam edeceğini umuyorum. Uzun vadeli odaklanma açısından, hala bu yolculuğun başındayız. İnşa etmeye devam edelim!” ifadelerini kullandı.

Kriptoanalizin.com Haberleri