• BITCOIN/TL
  596446,655
  % 3,10
 • ETHEREUM/TL
  35917
  % 1,90
 • RIPPLE/TL
  10.32
  % 1,74
 • DOGECOIN/TL
  2.29
  % -0,59
 • LITECOIN/TL
  1739.39
  % -0,79
 • TEZOS/TL
  61.84
  % 0,49
 • CARDANO/TL
  19.62
  % -0,70
 • TETHER/TL
  9.35
  % 0,46

Dünyanın En Büyük Bitcoin Konferansı Miami’de gerçekleşecek. Konferanstan ne bekleniyor??

Dünyanın En Büyük Bitcoin Konferansı Miami’de gerçekleşecek. Konferanstan ne bekleniyor??

Dünyanın En Büyük Bitcoin Konferansı Miami’de gerçekleşecek.Konferanstan ne bekleniyor??

COVID19 nedeniyle kripto konferanslarına verilen uzun bir aradan sonra, dünyanın en büyük Bitcoin etkinliği, Haziran ayında kripto seven Miami şehrinde gerçekleşecek.

Bitcoin 2021 konferansı, politikacılar, düzenleyiciler, ünlüler, Bitcoin savunucuları ve kripto endüstrisindeki yatırımcılar da dahil olmak üzere bir dizi katılımcı ve saygın kişilerin gerçekleştireceği açılış konuşmaları ile Miami’de yapılacak.

Etkinliğin başlangıçta 30 Nisan – 1 Mayıs tarihleri ​​arasında Los Angeles’ta yapılması planlanıyordu. Ancak, COVID-19’un ikinci dalgası ve aşıların kullanıma sunulmasının gecikmesi nedeniyle yer ve tarih değiştirildi. Bu hafta Bitcoin 2021, 3 ve 5 Haziran tarihleri ​​arasında Miami, Florida’daki (ABD) Wynwood’s Mana Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Konferans her yıl düzenlenen bir etkinlik olmasına rağmen, dünyayı kasıp kavuran pandemi nedeniyle, Bitcoin 2020 yapılamadı. Bitcoin 2021 etkinliği ise COVID-19 nedeniyle 21.000 kişi ile sınırlı katılımcı kapasitesine sahip olacak. Şu an itibariyle organizatörler, Bitcoin 2021’i şimdiye kadarki en büyük Bitcoin etkinliği yapacak en az 12.000 kişilik bir katılımcı kitlesi bekliyor.

Bitcoin 2021’de Birinci Sınıf Konuşmacılar

Bitcoin 2021, eski kongre üyesi Ron Paul, Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Senatör Cynthia Lummis, MicroStrategy’den Michael Saylor ve Twitter’dan Jack Dorsey gibi ana konuşmacıları ağırlayacak. Diğer öne çıkan konuşmacılar arasında Floyd Mayweather Jr, Winklevoss ikizleri, Max Keiser ve Warren Davidson sayılabilir.

Konferans, en büyük kripto para birimini ve merkezi olmayan teknolojisini kutlamaya odaklanan ve aynı zamanda sektördeki en parlak beyinlerden bazılarının toplu katkısıyla Bitcoin’in teknik ilerlemesini keşfetmeye odaklanan eğitici bir Bitcoin etkinliğidir.

Etkinlik ayrıca, insanlara kripto para birimini gerçek dünya ortamında kullanma fırsatı vererek, Bitcoin’in ana akım olarak benimsenmesini sağlamayı amaçlıyor.

Dünyaca ünlü boksör Floyd Mayweather, Bitcoin (BTC) 2021’de konuşma yapacak olan kişiler arasında katıldı.

Los Angeles’tan Miami’ye

Bitcoin 2021 organizatörlerine göre, COVID sonrası Los Angeles çevresindeki belirsizlik, tüm çabalarına rağmen, konferansa bu yıl, şehrin ev sahipliği yapmasını imkansız hale getirdi.

Etkinliğe ev sahipliği yapılacak başka bir şehir arayan organizatörler, Miami’nin blockchain ve kripto para birimleri de dahil olmak üzere birçok yenilikçi teknoloji için bir merkez haline geldiğini göz önünde bulundurarak bu şehrin mükemmel bir seçim olacağını düşündüler. Miami Belediye Başkanı Francis Suarez Bitcoin yanlısı olduğu için organizatörlerden 3 günlük konferansa kendi şehrinde ev sahipliği yapmalarını isteme nezaketini gösterdi.

Suarez, bu yılın başlarında Bitcoin Whitepaper Miami’nin resmi web sitesine ev sahipliği yaptıktan sonra, şehrin Bitcoin’i “kabul edilebilir bir para birimi” olarak desteklediğini ve gelecekte ona yatırım yapmayı umduğunu söyleyerek kripto para birimini onayladı. Mart ayında belediye başkanı, Miami’nin şehrin nükleer enerji kapasitesinden yararlanacağı için, bir bitcoin madenciliği merkezi haline gelmesini çok istediğini söyledi.

Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoanalizin.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.