• BITCOIN/TL
  595842,712
  % 2,68
 • ETHEREUM/TL
  35829
  % 1,11
 • RIPPLE/TL
  10.24
  % 1,02
 • DOGECOIN/TL
  2.28
  % -1,36
 • LITECOIN/TL
  1732.26
  % -1,70
 • TEZOS/TL
  61.69
  % -0,40
 • CARDANO/TL
  19.56
  % -1,42
 • TETHER/TL
  9.32
  % -0,14

Tezos (XTZ) Formula 1 Yolunda, Tezos, Red Bull ile ortaklık imzaladığını duyurdu.

Tezos (XTZ) Formula 1 Yolunda, Tezos, Red Bull ile ortaklık imzaladığını duyurdu.

Tezos Formula 1 Yolunda, Tezos, Red Bull ile ortaklık imzaladığını duyurdu.

Red Bull, Perşembe Günü basın açıklamasında Tezos (XTZ)
Red Bull Racing Honda, hayranları için bir dizi NFT yayınlamak için akıllı sözleşme platformuna katılıyor.
Tezos (XTZ) blok zinciri, basın açıklamasına göre, enerji verimliliği için özel olarak seçildi.
Red Bull Racing Honda Takım Müdürü ve CEO’su Christian Horner güncelleme hakkında şunları söyledi: “Tezos’un (XTZ) blockchain teknolojisinin en ileri noktasında kalma yeteneği, onu Red Bull Racing Honda için doğal bir uyum haline getiriyor.

Enerjiyi verimli kullanan tasarımı aynı zamanda uzun vadeli gelecekteki çevre hedeflerimizle de eşleşiyor ve Formula 1 karbon nötrlüğüne doğru ilerlerken, Tezos’un (XTZ) öncülük ettiği düşük etkili metodoloji değerli bir varlık olacak.

” NFT sürümü, iki taraf arasındaki çok yıllı ortaklığın ilk bölümüdür. Horner, düşüş için Tezos’u kullanmanın , ekibin Formula 1 hayranlarıyla etkileşim kurmasına izin vereceğini de sözlerine ekledi .
Değiştirilemeyen belirteçler olarak da bilinen NFT’ler, 2021’de spor takımlarının, müzisyenlerin, dijital sanatçıların ve benzer şekilde ünlülerin dikkatini çeken bir çıkış yılı geçirdi. Bugüne kadar, çoğunlukla Ethereum’da göründüler, ancak bu, diğer zincirlerdeki gelişme büyüdükçe değişmeye başladı.
Tezos Vakfı Başkanı Hubertus Thonhauser ortaklık hakkında yorum yaparak Tezos’un verimliliğini vurguladı: “Tezos blok zinciri gelişmek ve uyum sağlamak için tasarlandı, bunu güvenlik ve performans göz önünde bulundurularak ve mümkün olan en verimli yollarla yapıyor.
Bu ilkeler, Red Bull Racing Honda ekibinde mükemmel bir şekilde yansıtılıyor ve bu yüzden bunun kazanan bir ortaklık olduğuna inanıyoruz. ” Tezos, (XTZ) kripto piyasasının geri kalanıyla birlikte güçlü bir yıl geçirdi, ancak XTZ tokeni bu haftaki düşüşte acı çekti. Son iki haftada% 38,5 düşüşle bugün 4,08 dolardan işlem görüyor ve bu da Tezos’un (XTZ) piyasa değerini kabaca 3,4 milyar dolara çıkarıyor. Mart ayında, o edildi: Red Bull Racing Honda bu yıl kripto içine atlamak için sadece Formula takım değil açıkladı Aston Martin’in Formula takımı Crypto.com tarafından sponsor olacağını. Anlaşma, Crypto.com’u bir Formula 1 ekibine sponsorluk yapan ilk kripto para şirketi yaptı.

Tezos’un (XTZ) ilkeleri Red Bull Racing Honda takımına mükemmel bir şekilde yansıtılıyor ve bu yüzden bunun kazanan bir ortaklık olduğuna inanıyoruz dedi.

YORUMLAR YAZ
 • Mv28memo5 ay önce
 • Güzel haber