• BITCOIN/TL
  598157,163
  % 3,29
 • ETHEREUM/TL
  36051
  % 1,86
 • RIPPLE/TL
  10.27
  % 1,23
 • DOGECOIN/TL
  2.29
  % -0,96
 • LITECOIN/TL
  1743.93
  % -0,81
 • TEZOS/TL
  61.89
  % 0,58
 • CARDANO/TL
  19.65
  % -0,86
 • TETHER/TL
  9.34
  % 0,27

Ünlü tradera göre bu 7 kripto para Haziran ayında patlama yapabilir.

Ünlü tradera göre bu 7 kripto para Haziran ayında patlama yapabilir.

Ünlü tradera göre bu 7 kripto para Haziran ayında patlama yapabilir dedi.

Popüler trader youtube kanalı Altcoin Daily’nin sunucusu, önümüzdeki ay artacağına inandığı yedi kripto para birimini adlandırıyor.

İşte O 7 kripto paraya gelecek olursak,

popüler trader kanalı, Aaron Arnold, listeyi uzun zamandır beklenen akıllı kontrat yeteneklerini sağlayacak olan yaklaşmakta olan Alonzo hardfork tarafından daha yüksek fiyatlandırılacağını iddia ettiği Cardano (ADA) ile başlatıyor.

Arnold, geçtiğimiz hafta kripto para Cardano’nun kurumsal girişlerde Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktığını gösteren CoinShares raporuna dikkat çekiyor.

Kurumsal yatırım yöneticileri, Pazartesi günü sona eren hafta için 10 milyon dolarlık ADA ürünü satın aldı. Karşılaştırıldığında, Bitcoin fonları aynı hafta içinde 110,9 milyon dolarlık bir çıkış gördü. Ether çıkışlarının toplamı 12,6 milyon doları buldu.

Arnold’un listesindeki ikinci dijital varlık, rallisinin de protokol güncellemeleri tarafından yönlendirileceğini savunduğu Ethereum’dur. Ek olarak, kripto para birimine olan ilgi yükseldikçe Ether’in hakimiyeti artıyor.

Kripto para birimi etkileyicisi, Bitcoin’i Haziran ayında toparlanması beklenen dijital varlıklar listesinde üçüncü sıraya yerleştiriyor.

Arnold’un listesindeki dördüncü kripto varlığı, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme platformu Polygon’dur (MATIC). Polygon’un yapım kalitesini ve kullanıcı dostu olma özelliğini, yükselişinin temel nedenleri olarak gösteriyor.

Merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI), Arnold’un listesinde beşinci sırada yer alıyor. Kripto para birimi analistine göre, önde gelen merkezi olmayan borsanın temel özellikleri artan hacimler ve daha düşük işlem maliyetleridir.

Altıncı sırada, Arnold’un “kripto merkezileşmesini bozduğunu” söylediği ThorChain (RUNE) ve yedinci sırada oracle hizmeti Chainlink (LINK) yer alıyor. Arnold, ilk piyasaya çıktığında Chainlink’i çevrimiçi arama motoru Google’a benzetiyor ve patlayıcı bir Haziran ayının olmasının muhtemel olduğunu tahmin ediyor.

Temmuz Ayı Tezos (XTZ) güncellemeleri ve önümüzdeki Anlaşmalar göz ardı edilmemeli dedi.

Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoanalizin.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.